Ramy do obrazów

Jeśli są Państwo zainteresowani drewnianymi ramami na obrazy, możemy zaoferować dwie wersje: osłonięte szkłem lub płytą pleksi. Szkło jest grube na 2 mm. Nasze pleksi nie żółknie z czasem, jak słabej jakości materiały. Ma jedynie 1 mm grubości i jest idealnie przejrzyste, nie zniekształca ani nie wypławia kolorów. Obie opcje będą świetną ochroną, która pozwoli wyeksponować piękno wybranej pracy. Nasze gotowe ramy do obrazów występują w trzech wersjach kolorystycznych: uniwersalnej czarnej, eleganckiej brązowej oraz naturalnej, jasnej barwie drewna. Każda z tych wersji ramek do obrazów wspaniale prezentuje się na ścianie.
Jednym z plusów gotowych ram do obrazów jest łatwość montażu. Nie wymaga on żadnych narzędzi, wystarczy odgiąć metalowe blaszki z tyłu oprawy, które pozwalają na proste wyjęcie pleksi lub szkła.

Ramy do obrazów w sklepie internetowym M-Interio

Dlaczego warto zamówić ramy od obrazów akurat z naszego sklepu? Gwarantujemy, że nasze produkty nie zawiodą Państwa oczekiwań. Dbamy o to, by służyły latami, dlatego używamy jedynie porządnych materiałów.
Co ważne, oferujemy tworzenie ram do obrazu na wymiar. Jeśli marzą Państwo o pięknej, drewnianej oprawie do obrazu, ale nie mogą znaleźć odpowiedniego wymiaru – zapraszamy! Chętnie wykonamy produkt na specjalne zamówienie. Jeśli szukają Państwo informacji o ramach do obrazów i ich cenach, przedstawiamy czytelnie nasze konkurencyjne stawki. Zapraszamy do zakupów!

Filter