Antyramy antyrefleksyjne

Nie są Państwo zadowoleni z faktu, że zdjęcie albo plakat umieszczony w antyramie jest niewidoczny ze względu na odbicia światła i refleksy? Jeżeli tak, mamy innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu bez żadnego problemu będą Państwo mogli podziwiać dzieło pod każdym kątem. Co to takiego? Mowa o zabezpieczeniu, jakim jest antyrama antyrefleksyjna. Jeżeli są Państwo zainteresowani – serdecznie zapraszamy!

Estetyczna antyrama antyrefleksyjna z plexi

Antyrama antyrefleksyjna jest innowacyjnym rozwiązaniem, eliminującym uciążliwe refleksy i odbicia światła. Co można dzięki niej zyskać? Przede wszystkim umożliwia ona pełne oraz wyraźne podziwianie zawartości umieszczonego w niej obrazu, fotografii czy też plakatu. Ponadto warto zauważyć, iż jedną z jej głównych ról jest ochrona zamieszczonych w niej dzieł. Co sprawia, że antyrama antyrefleksyjna z plexi nie odbija światła? Na powierzchni produktu zostały umieszczone specjalne powłoki, które skutecznie zabezpieczają ekspozycję przed odblaskami, umożliwiając komfortowe podziwianie zawartości ramy.

Antyrama antyrefleksyjna – główne cechy

Jedną z podstawowych i oczywistych cech jest minimalizacja odbić. Dzięki temu oglądanie wystawionych fotografii i obrazów będzie bezproblemowe, niezależnie od tego, z jakiego kąta spojrzymy na dzieło. Zaleta ta ma również wpływ na lepszą jakość oglądanego obrazu – pozwala zarówno na dostrzeżenie wszelkich detali, jak i pogłębia wyrazistość kolorów. Antyrama antyrefleksyjna została stworzona w taki sposób, aby jej zawartość została zabezpieczona przed szkodliwymi czynnikami. O czym mowa? Między innymi o ochronie przed promieniowaniem UV powodującym blaknięcie kolorów.

Nie można pominąć kwestii związanych z estetyką. Powłoki antyrefleksyjne sprawią, że antyrama będzie sprawiać wrażenie bardziej eleganckiej, jak i profesjonalnej. Innymi słowy, podkreśli ona piękno zawartości. Oprócz tego ogromną zaletą okazuje się uniwersalność i wielofunkcyjność – w antyramie można bowiem umieścić fotografie, plakaty, ale też obrazy olejne, akwarele, oraz inne dzieła sztuki.

Filter

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania